Měníme!

STARTUP WORLD CUP & SUMMIT: PŘEDSTAVTE SVŮJ STARTUP TĚM, KTEŘÍ VÁS MOHOU DOSTAT AŽ KE HVĚZDÁM!

 17. října 2017 hostí pražská Lucerna středoevropské finále celosvětové soutěže Startup World Cup 2018. Delta Ventures (člen skupiny Delta Capital), zde vyhlašuje specifickou kategorii BioTech. Do této kategorie zařazujeme startupy, které se zaměřují na zdravotnictví, diagnostiku, mikrobiologii, molekulární biologii, software, výzkum a vývoj a zdravotnické vybavení.
Do soutěže o BioTech Award se automaticky dostávají všechny startupy, které se do 12. září přihlásí do hlavní soutěže Startup World Cup a jež se zabývají tématy zmíněnými výše.

Startupy spojené se sektorem BioTech tak mají na SWCS šanci získat výhry hned ve dvou kategoriích! Cena pro výherce této kategorie je věcný dar v podobě balíčku Apple (iPhone 7 a MacBook Apple) od organizátora Delta Ventures.
Účastníci BioTech Award se zároveň automaticky zapojují také do hlavní soutěže Startup World Cup, kde se hraje o cestu do Silicon Valley a investici ve výši 1,6 milionu dolarů.

Porota nominovaná Delta Ventures je zastoupena jak investorskými kapacitami, tak i špičkovými odborníky v medicíně. Účastí v této kategorii získá startup zajímavé kontakty na osobnosti z oboru.

 

Účastí v této kategorii získá startup zajímavé kontakty na osobnosti z oboru.

 

PŘIHLASTE SVŮJ STARTUP ZDE: https://contest.swcsummit.com/new


Pro startupy, které budou do soutěže zahrnuty je vstup zcela zdarma.

Pro ostatní návštěvníky máme možnost uplatnění slevy na vstup ve výši 25%. Při koupi vstupenky použijte slevový kupón s kódem: DeltaCapital25, a sleva se automaticky načte.

VSTUPENKY LZE KOUPIT ZDE: https://tickets.swcsummit.com/#cz

 

 

 

DELTA CAPITAL a.s.
Americká 340/31, Vinohrady
120 00 Praha 2

IČO: 27387291

+420 222 524 310

info@deltacapital.cz